ŞERİT LED ADAPTÖRLERİ VE TRAFOLARI

  • |

ŞERİT LED ADAPTÖRLERİ VE TRAFOLARI

Değerli Kullanıcılarımız, aydınlatma üzerine kurulu, ithalat ve ihracat’ta  öncü liderler grubuna giren firmamız sizler için seçenekleri genişletmeye devam ediyor. uygun fiyat ve kalite anlayışından ödün vermeyerek iade garantisiyle yola çıktığımız bu yolda, sizler ile paylaştığımız uygulamalar öz müşteriler tarafından, ürünler haklarını teslim ediyor denilerek siz kullanıcılarımız vasıtası ile geri dönüşler bizleri mutlu ve bahtiyar ediyor. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor ve genişletilen ürün seçeneklerini hemen haberimizin altında paylaşıyoruz.

1.  Şerit Led  ( Şerit Led’te  1 çip ve 3 çip olarak bilenen fakat Pcb kontrollerde tercih olan sebepleri sıralıyoruz. )

2. Tek çip ve 3 Norm Pcb: ( ilk yansımalarda sorunsuz gözükebilen  zaman aşımına uğrayıp sorun çıkartabilen bir uygulamadır. ) ( tercih edilmiyor )

3. Single Pcv: ( Single pcb olan şerit led uygulamalarını elimize aldığımızda bizleri çelişkide bırakan single pcb led’ler piyasada bulunmaya devam edip tercih listesinden kalkmak üzere. )

3. Double Pcb : ( piyasada 3 çip orjinal niteliği taşıyor denilerek en çok satılan şerit’led grubunda’dır. Fakat Pcb orjinal olup Lümen eksikliği olabilir, yada Direnc eksikliği, Yada çip Eksikliği,doğru olan vardır ki double olmasına rağmen elbet bir yerinde eksiklik olmasıdır.) (Tercih Ediliyor)

4. Gerçek Orjinal 3 Çip Double Şerit Led: ( Eksiksiz,Çip’ler Eksiksiz Pcb Taban, Eksiksiz Lümen Eksiksiz Direnç Eşsiz Tasarimi ve Lehim Kontrol Alanları. Tamamen Orjinal.

Not: Firmamız 3 çip Şerit Double ve Orjinal üzerinden çalışmaktadır, fakat bazı kullanıcılarımızın istekleri üzerine seçenekleri genişleterek ve doğru bilgiyi sizlere aks ederek sunuyoruz. karar sizin tercih sizin..