Led Trafo Fiyatları

  • |

Led trafolar LED ışıkların çalışması, bazen kamera benzeri cihazların da enerjisinin dalgalanma olmaksızın devam etmesi için gerekli güç kaynağı olark karşımıza çıkar. Kamera ve LED trafoları, özellikle mağaza benzeri iş yerlerinde olmazsa olmaz cihazlardandır. Panel içerisine yerleştirilen led ışıkların uzun süre sorunsuz, enerji dalgalanması ve gerilim durumlarında dengenin bozulmamasını sağlayan bu cihazlar farklı teknik özellikler sahiptir. Bu ürünlerin seçimi sırasında yüksek ve alçak gerilim korumasının gözden kaçmaması gerektiğine de dikkat etmek gerekiyor. Yani LED trafo seçimi gelişigüzel şekilde yapılamamakta. Elektrik akımı ve LED birim uzunluğu dengesinin hesaplanması sonrasında seçimin olması gerekmekte. Aksi halde işlevin tam olarak yerine getirmeyeceği, hatalı olarak yerine getireceği görülebilir. Bu hesap konusunda Led Avrupa firmamızdan yardım alabilirsiniz.

LED Trafo Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Led trafo fiyatları belirlenirken cihazın amper özellikleri, büyüklüğü, sargı detayları vs. etkili olmaktadır. Amper özelliği ne kadar fazla olursa ücret de artış gösterecektir. Ayrıca LED Avrupa bünyesine özel olarak da belirli dönemlerde indirimler bulunur. Bu indirimler sayesinde normal fiyatının yarısına varan ücretler görebilirsiniz.

LED Avrupa Kurumsal Satış Avantajları

LED trafo ve diğer ürünler açısından LED Avrupa sitesi üzerinde satın alma avantajlarından bahsedilebilir.  Ücretsiz kargo, belirli dönemlerdeki indirimler, ürün teknik özellikleri konusunda yeterli açıklamanın yapılması, hızlı ve farklı illere de teslimat yapılması gibi sıralanabilir. Trafo ürün çeşitlerinde 2 yıl garanti, enerji özelliği bakımından A+++ detaylarını da ayrıntılarda fark edebilirsiniz.

Led Trafo Ücret Aralığı

LED trafo ücretleri amper özellikleri dikkate alınarak belirli bir aralıkta değerlendirildiğinde 19-43,5? gibi rakamlardan bulunabilir. Ancak bu fiyatların indirimli hali olduğunu da belirlemek gerekiyor. Yani bazı ürünler 66? üzerinden 41 ?’ye düşebilmekte. Bu indirim dönemlerini takip ederek istenen rakama ulaşabilirsiniz.