Hakkımızda

BİZ BU İŞİ BİLİYORUZ!

Alnımızın akıyla çalışıyoruz, Çünkü biz işimizi seviyoruz;

1996 Yılından itibaren İstanbul/Karaköy Elektrik Ürünleri Camiasında Yer Alıyoruz;

Eğriyi doğruyu ve bir çok yanlışı gördük, bunlardan ders aldık ve dedik ki artık işe koyulma zamanı, bize gelen müşterilerimize neyse onu söyledik yanlış proje getiren müşterilerimizi doğru projelere yönlendirdik 1 kazandık 1 kazandırdık. Ürün marka model çin malı yada avrupa kaç gün gider yada kaç yıl gider, garantili yada şu kadar yıl garantilidir, kısaca ürün marka model, çeşitlilik, neyse onu söyledik onu söylemeyi ilke edindik ve devam ediyoruz.


VİZYON & MİSYON

Misyon

Aydınlatma adına doğru ve dürüst ticaretin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Tedarikçilerimiz imalatçılarımız, iş ortaklarımızla birlikte helal ve doğru kazanç elde etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyon

Girişimci,yenilikçi ve akılcı, doğrudan müşteri odaklı, doğru kaliteli ürün, ekonomik iş birliği, yanlış bilgi kirliliğine son verme, eko bütçelere doğru ve kaliteli ürün bilgisi ile tüm müşterilerimize ekonomik özgürlüklerini vermeyi, aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerimizi konumumuzu koruma, Led aydınlatma ve aydınlatma adına dış teknolojilerini yakından takip etmek ve ülkemize kazandırmak istiyoruz.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı çözümleri geliştirmek ve desteklemek
Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak
Verimliliği en üst düzeye taşıyacak Led ve Aydınlatma teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek
Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek
Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri kurmak ve sürdürmek

Bu site iMağaza Eticaret Sitesi altyapısını kullanmaktadır.