Ankara Led Projektör

  • |

Ankara led projektör hizmetleri arıyorsanız mutlaka sizde led avrupa web sitesine girmelisiniz. Şirketimiz ücretsiz kargo ile Ankara ve tüm Türkiyede led projektör hizmetleri sunuyor. Eğer sizde led projektör almak istiyorsanız Mutlaka web sitemiz buyrun derim.

Hangi led projektör çeşitleri var ?

200 WATT EKONOMİK LED PROJEKTÖR
100 Watt Led Projektör Gri Kasa
50 Watt Led Projektör Gri Kasa
30 Watt Led Projektör Gri Kasa


LED Projektör
 
LED projektörler uzun kullanım ömürleri ve az bakım gereklilikleri ile bir çok alanda kullanılırlar. Verimli olduklarından daha az yer kaplayarak aynı ışık gücünü elde etmeniz mümkün olmaktadır. Yüksek verim ve az gereklilik özellikleri nedeniyle sürekli ışığa gerek duyan tünel, kapalı alan, açık alan, stadyum gibi yerlerde kullanılırlar. Bir kıyas yapılması adına sayı vermek gerekirse standart bir LCD lambanın kullanım ömrü 3 bin saat iken, standart bir LED projektörün ömrü 50 bin saattir. LED projektörlerin kendi içinde fiyatlandırması ise marka, güç ve renk sıcaklığı gibi etkenlere göre değişmektedir.


Güç konusunda en fazla ışık gücüne sahip olan en iyidir şeklinde bir yaklaşımdan ziyade, projektörün ışık verimini de hesaba katarak ortaya çıkan gücün kullanılması faydalıdır. Renk sıcaklığı da bu projektörlerin uygulama alanlarını artırır.

Daha fazlası için https://www.ledavrupa.net/led-projektor