Şerit Led Fiyatlarına Genel Bakış

  • |

Özellikle iş yerlerinde sıkça kullanılan şerit led çeşitleri reklam ve dekoratif özellik bakımından oldukça önemli ürünlerdir. Şeritli çeşitlere geçmeden önce LED ürünün ne olduğunu belirtmekte yarar var. Led, kısaca küçük bir ışık sistemi demektir. Ancak bu ışıkların tek başına kullanımı mümkün olduğu gibi çok sayıda kullanımı da görülebilir. Bu çok kullanım şerit LED çeşitlerinde karşımıza çıkar. Sıralı halde yan yana bulunan LED ışıklar, genelde iş yerlerinde sıkça kullanılmakta, o yer önünden geçen insanların dikkatini çekmek için dışarı yerleştirilmektedir.

Şerit LED’lerin Reklam Açısından Katkıları

Şerit led satın almak istediğinizde bunun önce pratik faydasını değerlendirerek işlem yapmanız gerekir. Sözgelimi bu LED ışıklar bir işletmenin ön kısmına yerleştiği zaman daha fazla dikkat çeker ve bu durum beraberinde satış kapasitenizin artması demektir. Satışın LED ışıkla birlikte doğrudan artacağını söylemek mümkün değildir, ancak insanların aklında daha çok kalacağınız ve satın alma isteği uyandıracağınız için uzun vadede firmaya artı sağlayacaktır.

Şerit LED Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Şerit led fiyatları hakkında bir değerlendirme yapılırsa, bunu metre özellikleri, teknik açıdan ışıklandırma donanım farklılıkları, ürünün ne maçla kullanılacağı gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Donanım özellikleri ve ışıklandırma uzunluğu çoğaldıkça fiyatlandırma da artar. Bunun dışında LED Avrupa firmasının satış politikası gereği kargo ödemesi alınmamakta, ayrıca hızlı şekilde teslimat prensibine de önem verilmektedir. Ayrıca platform üzerinde de görüleceği gibi çok sayıda ürün içerisinden orijinal fiyatlar üzerinden indirimlerin de yapıldığını fark edebilirsiniz. %30-%40 gibi standart indirim oranlarını bulabilirsiniz.

Firma Açısından Şerit LED Fiyat Değerlendirmesi

LED Avrupa bünyesindeki şerit led fiyatları ürün kalitesi ve indirim politikası dahilinde oluşturulur. Yani bazı ürünleri belirli dönemlerde kndi fiyatından daha düşük rakamlardan alabilirsiniz.