İzmir Şerit LED Mağazası

  • |

İzmir Şerit LED Mağazası

Günümüzde birçok alanda kullanılan şerit Ledler dekoratif amaçla kullanıldığı zaman oldukça hoş bir estetik sağlamaktadır. Şerit ledler sayıca fazla olan ledlerin esnek bir pcb üzerine belirli aralıklarla sıralanan hem dekoratif hem de estetik olarak çok sık tercih edilen ürünlerdendir. Şerit ledler normal ampullere göre 5 kat, bazı çeşitleri 20 kadar daha uzun ömürlü olurlar. Şerit ledler normal ledlere göre ısıyı daha yoğun yayarlar.

Şerit ledlerin kullanıldığı yerler

Şerit ledlerin kullanım alanları sayamayacağımız kadar geniştir. Şerit ledler birçok projede süsleme olarak kullanılmasının yanında ışıltısı ile oldukça estetik bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca ev, ofis, bahçe, salon, tekne, taksi, minibüs, otobüs, kamyon, mobilya ve ağaçlarında süslemesinde kullanılmaktadır. Mağaza vitrinlerinin vazgeçilmez aydınlatmalarındandır. Dijital ve analog olmak üzere iki türde bulunurlar. Kullanılacak olan projelerin doğrultusunda tercih edilebilir. Yeni yıl süslemelerinin vaz geçilmez ürünlerindendir. Yeni yıl ışıkları ledler sayesinde parlarlar.

Şerit LED Çeşitleri Hangileridir

Şerit ledlerin birçok farklı türleri mevcuttur. Silikonlu şerit led, tekli çip, silikonsuz şerit led, üçlü çip ve renk değiştiren türleri bulunmaktadır. 5 metre makaralar halinde olan RGB şerit, Led şerit ve tek renk şerit ler kaliteli bir aydınlatma sağlarlar. Ayrıca uzun ömürleri ve verimlilik oranının yüksekliği nedeniyle ekonomik olarak da fayda sağlamaktadırlar.

Şerit led ürünlerini almayı düşünüyorsanız İzmir şerit Led mağazasına göz gezdirebilirsiniz.