İstanbul LED Projektör Satan Yerler

  • |

İstanbul LED Projektör Satan Yerler

LED projektörler kullanım sürelerinin uzunluğu ve az bakım gerektirdiği için birçok alanda kullanımı tercih edilmektedir. Verimlilik oranı yüksek olduğu için diğer aydınlatmalara göre daha az yer kaplayarak aynı ışık gücünü verirler. Dış mekân aydınlatma Armatürlerinin en başında yer alırlar. Su, nem, sıcak, soğuk, hava gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olduklarından dolayı dış alanda güvenle kullanılırlar. Günümüzde birçok çeşitleri olan projektörler vardır.

LED Projektörler Çeşitleri Nelerdir?

Dejarj ampulü gazlı projektörler; örneğin sodyum buharlı, metal ve civa buharlı ampullü projektörler.

  1. Halojen ampullü olan projektörler

  2. Ledli projektörler. Örneğin; cob ledli projektör, power ledli projektörler.

Günümüzde en fazla tercih edilenler LED projektörlerdir. Diğer aydınlatma ürünleri ile aralarında ciddi bir elektrik tasarrufu sağlar. Bu nedenle ekonomik olarak da oldukça avantajlıdır.

LED projektörler Nerelerde Kullanılırlar

 Yüksek verimli olması ve az bakım gerektirdiği için sürekli ışığa ihtiyaç duyulan tünel, kapalı alan, park, büyük eğlence salonları, stadyum ve açık alan gibi yerlerde kullanımları tercih edilmektedir. Kullanımları uzun ömürlü olması, yüksek verimliliği nedeniyle birçok projede tercih edilirler. LED projektörlerin farklı renk alternatifleri de mevcuttur. Mavi led projektör, kırmızı led projektör, yeşil led projektör, beyaz led projektör, beyaz led projektör ve gün ışığı projektörler gibi renk çeşitleri mevcuttur.

İstanbul’da Led projektörlere ihtiyacınız var ise google’a İstanbul LED projektör satan yerler internet üzerinden bulabilirsiniz.